Klub Zaścianek - O Klubie

O klubie

Klub ZAŚCIANEK to legenda. Jego scena przywykła do spotkań z całą paletą rockowych dźwięków, od tych brzmiących balladowo, przez punk rock, po black metal. To tutaj zaczynali m.in. IRA, Coma i Lombard. Tutaj także Rysiek Riedel zagrał swój ostatni koncert.

Poniedziałki zarezerwowane są na Śpiewogranie, czyli imprezy łączące w sobie cechy jam session i karaoke. W piątki, soboty i niedziele czeka Was spotkanie z mocnymi dźwiękami ale i nie tylko. Zapraszamy na koncerty rockowe, metalowe oraz te bardziej spokojne. Ponadto w Zaścianku obejrzycie transmisje wydarzeń sportowych oraz możecie skorzystać z bezprzewodowego internetu.
Klub Zaścianek Klub Zaścianek Klub Zaścianek Klub Zaścianek Klub Zaścianek Klub Zaścianek