CENY BILETÓW

Typ biletu:
Normalny
logo
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena:

25 zł

Typ biletu:
Normalny
logo
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena w dniu koncertu:

35 zł

ZAKUP BILETÓW ONLINE

Bilety dostępne w partnerskich sieciach sprzedaży

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Dziewanna
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA
Oświadczenie

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

DZIEWANNA - JARE GODY: trasa WIDZIADŁO”

Dziewanna, wł. Agnieszka Anna Suchy – polska wokalistka i kompozytorka wykonująca fantasy folk, folk metal i muzykę dawną. Pochodzi z Beskidu Śląskiego. Współzałożycielka zespołu Othalan. Współtwórczyni Projektu Saga, inspirowanego muzyką staroskandynawską.

Jako solistka folkowa działa od roku 2016, jednak jej przygoda z muzyką rozpoczęła się o wiele wcześniej. Komponuje od szesnastego roku życia. W 2007 r. roku zagrała w musicalu „Serca dwa”, przygotowanym przez Teatr Muzyczny Wit-Wit z Gliwic. Jest jedną z laureatek ogólnopolskiego festiwalu „Nasza Szansa” (2012); zwyciężczyni muzycznego festiwalu GITARYN (2015). Wyróżniona w ogólnopolskim konkursie piosenki żołnierskiej Military Festival (2013). Finalistka ogólnopolskiego festiwalu „Piosenkarnia” (2018).

Dziewanna w swojej twórczości wykorzystuje elementy tradycyjnej muzyki i techniki wokalnej, przeplatając je z muzyką rockową i metalową. Inspiruje się kulturą wczesnośredniowieczną, literaturą fantasy, dorobkiem romantycznych poetów i góralszczyzną. Gra na gitarze i pisze wiersze oraz teksty. Wraz z zespołem Othalan wydała płytę „Po krańce gór” (2017). W 2019 r. ukazała się jej debiutancki solowy album „Widziadło”.

Bilety: 25 zł - przedsprzedaż 35 zł - w dniu koncertu

Dostępne online: https://ticketclub.pl/miejsca/klub-zascianek-krakow-40/ https://www.ebilet.pl/miejsce/klub-zascianek/

DZIEWANNA - JARE GODY: trasa WIDZIADŁO” Klub Zaścianek Kraków, ul. Rostafińskiego 4 04.04.2020 19:00 - thedoors 20:00 - start

Dziewanna: https://www.facebook.com/DziewannaCzarna/ YouTube:
https://www.youtube.com/user/TheYen777