Pull The Wire + Psy Wojny

klubzascianek - Pull The Wire + Psy Wojny

Informacje wkrótce

THE DOORS: 19:00

Bilety od 55zł


Dostępne w partnerskich bileteriach:
Biletomat.pl
Wydarzenie zostało odwołane. Bilety można zwrócić w miejscu zakupu.
Wydarzenie zostało przeniesione z 14.10.2022 / pt.
Informacje zostaną podane w terminie późniejszym Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Bilety można zwrócić w miejscu zakupu.

Organizator

Fundacja ACADEMICA

OPIS WYDARZENIA


Niestety koncert w Pull The Wire, Psy Wojny, Chronic Insomnia w Krakowie, w Klubie Zaścianek musi zostać przełożony na inny termin. Sytuacja zdrowotna u Psów Wojny uniemożliwia im występ. Pracujemy nad nową datą.

Zespół Pull The Wire jest obecny na polskiej scenie rockowej od 15. lat. Szerszej publice dał się poznać w 2012 roku po premierze teledysku do utworu “Kapslami w niebo”, który podbił Internet i stał się nieoficjalnym hymnem picia piwa w plenerze.

Debiutancki album “W Polsce jest ogień!” na którym oprócz „kapsli” znalazł się jeden z najbardziej rozpoznawalnych utworów pokolenia „trzeciej fali” punk rocka – „Papieros”, oraz wygrana Eliminacji do Przystanku Woodstock 2015 były ich przepustką na największą scenę festiwalową w Polsce. Zespół otarł się o nagrodę za najlepszy występ na Festiwalu, przegrywając niecałymi 50 głosami z rozpoznawalną na całym świecie grupą Decapitated.

W 2022 roku zespół przemierzył cały kraj grając dziesiątki klubowych koncertów, jak również dzielił scenę z zagranicznymi gwiazdami takimi jak: Billy Talent oraz Rise Against W sezonie letnim nie zabrakło takich festiwali jak: Jarocin, Rock na Bagnie, Czochraj Bobra, Przystanek Żory, Pol’and’Rock Festival który zadziwiająco nie pomieścił publiczności pod ogromnym namiotem jako Małą Sceną. Koncertowo zespół należy do tych którzy na równi dotrzymują kroku swoim fanom jeśli chodzi o dobrą zabawę skutkującą przepoconymi elementami garderoby ☺

Psy Wojny powstały w Marcu 1985 r. w Jastrzębiu-Zdroju

Najlepszą recenzją niech będzie to że istniejemy do dzisiaj, nigdy nie zawiesiliśmy działalności. Zapraszamy pod scenę.

GALERIA


WIDEO