Blackwater Holylight + Iron Jinn

Blackwater Holylight + Iron Jinn

klubzascianek - Blackwater Holylight + Iron Jinn Blackwater Holylight + Iron Jinn

7.11.2023 / wt. / 18:30

Bilety od 69zł


Dostępne w partnerskich bileteriach:
eBilet Knock Out Shop

OPIS WYDARZENIA


Blackwater Holylight (promujące “Silence / Motion” z 2021 roku) mieszają gęstego od riffów stonera i psychodelicznego rocka ze slowcorem czy shoegazem. Iron Jinn to wysoce niepokojąca muzyka, z melodyką trzymającą napięciu, z wiecznie rozedrgraną rytmiką i świetnie poprowadzoną narracją. Obie grupy zagrają w Polsce już jesienią!

🇬🇧 Blackwater Holylight and Iron Jinn will come to Poland for two shows this Fall!

𝗕𝗟𝗔𝗖𝗞𝗪𝗔𝗧𝗘𝗥 𝗛𝗢𝗟𝗬𝗟𝗜𝗚𝗛𝗧 🇺🇸 stoner rock, psychedelic rock: Amerykańskie wyznawczynie mocy riffu grają stonera, ale robią to na opak, unikają gatunkowych klisz. Zamiast skupiać się wyłącznie na jednym bujającym motywie, schodzą w zakamarki psychodeliczne, a do tego ubarwiają muzykę na wiele innych sposobów. Czasami może być to melancholijny trans slowcore’u, w innych przypadkach rozmyta melodyka shoegaze’u, a jeszcze kiedy indziej okazjonalne skoki w metalową ekstremę. Czy jakkolwiek szkodzi wpływa to na spójność twórczości Blackwater Holylight? Tak, czyni ją jeszcze bardziej zwartą i integralną.

𝗜𝗥𝗢𝗡 𝗝𝗜𝗡𝗡 🇳🇱 prog rock, psychedelic rock: Chcesz grać satanistycznego, maksymalnie ukierunkowanego na psychodelę i okultyzm rocka? Kiedy masz w składzie choćby jedną postać, z nieodżałowanego The Devil’s Blood, na pewno dasz radę. A Iron Jinn wpisuje się w tę regułę. Dlatego też odpowiedzialny w obu składach za partie gitar Oeds Beydals dwoi się i troi, by jego twórczość miała w pełni rytualny wymiar.

GALERIA


WIDEO