klubzascianek - Doomsday, Asperatus, Void Of Sympathy

Doomsday, Asperatus, Void Of Sympathy

8.11.2020 / niedz. / 18:00

CENY BILETÓW

Typ biletu:
Normalny
logo
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena:

15 zł

Typ biletu:
Normalny
logo
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena w dniu koncertu:

20 zł

ZAKUP BILETÓW ONLINE

Bilety dostępne w partnerskich sieciach sprzedaży

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Doomsday
Asperatus
Void of Sympathy
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

Doomsday to zespół który swoją twórczością prezentuje szeroką mieszankę metalową. Skład pochodzi z Krakowa, powstał w 2012r. z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Karola Wójcika oraz grającego na gitarze Wiktora Chojnackiego. Skład uzupełnia basista Adam Drewniak i siedzący za zestawem perkusyjnym Mateusz Stomal. W 2016r. zespół wydał swoją pierwszą EP “Cortege of Doom”. W 2019 roku został wydany pierwszy album “Gates of Sanity”. Aktualnie trwa trasa promująca album “Gates of Sanity” który został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez fanów jak i recenzentów. Zapraszamy miłośników ciężkiego grania!

Facebook: https://www.facebook.com/TheDday Youtube: https://youtu.be/8KN9PKciyus Spotify: https://link.do/iQsXA

Bandcamp: https://doomsdaymerch.bandcamp.com

Asperatus - (Kraków) Death metal. Grupa powstała w 2012 roku w Krakowie. Zespół ma w dorobku EP zatytułowaną "Warped Reality", która otworzyła drzwi na krakowską scenę. Po kilku latach przerwy, Asperatus wraca z nowym składem i nowym materiałem. Zespół czerpie inspiracje z klasyków death metalu lat 90"

Facebook: https://www.facebook.com/AsperatusPoland Youtube: https://youtu.be/8bwk-jyuNv0


Void Of Sympathy - Zespół istnieje od 2016 roku. Powstał z inicjatywy basisty Piotra Maślanki. Wizytówką zespołu są dwa damskie wokale budujące napięcie od delikatnych linii melodycznych po wyrazisty growl. Wszystko to dopełniają energiczne riffy oraz niesamowita energia płynąca ze sceny. Jest to nietuzinkowy Melodic Death Metal, który wybiega poza sztywne ramy tego gatunku. Oficjalnie i w pełnym składzie zespół występuje od 2017 roku, a członkami zespołu są: Patrycja Falecka , Anna Groo – wokale , Karol Wójcik – Gitara, Piotr Maślanka – bas, Kamil Rusek - perkusja (Jarosław Budzyk – perkusja 2015r. - 2019r.). Rok 2017 to także praca nad pierwszą EP pod tytułem „Lost In Thoughts” która ukazała się 1 pażdziernika tego roku. Jesień 2018 to również premiera debiutanckiego klipu do utworu „Going into Unknown”. Grupa stara się systematycznie koncertować w różnych zakątkach Polski, a także pracować nad materiałem na debiutancką płytę.

YT https://goo.gl/zDH3sV Spotify https://open.spotify.com/artist/2mgBNSYwXjduyAyss8sl0a?si=EbirC3tzRKGEUFZW2dtUkg IG https://goo.gl/uBU3kd MERCH https://allegro.pl/uzytkownik/VoidOfSympathy