klubzascianek - House of Death (Titus - Acid Drinkers, Juan Carlons Cano, Sajmon - My Riot)

House of Death (Titus - Acid Drinkers, Juan Carlons Cano, Sajmon - My Riot)

9.10.2021 / sob. / 20:00 / BRAMY: 19:00

CENY BILETÓW

Typ biletu:
Normalny
logo
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena:

50 zł

Typ biletu:
Normalny
logo
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena w dniu koncertu:

60 zł

ZAKUP BILETÓW ONLINE

Bilety dostępne w partnerskich sieciach sprzedaży

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
House of Death
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA
Oświadczenie

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

Titus (Acid Drinkers), Juan Carlos Cano razem w jednym zespole! Wspierani przez fenomenalnego Sajmona (My Riot) oraz Adama Bielczuka to heavy metalowa jazda bez trzymanki! 9 października wystąpią w Krakowie w legendarnym klubie Zaścianek!

House of Death „Kapitalny, nowoczesny hard rock z potężnym, melodyjnym śpiewem, soczystym riffowaniem i konkretną grą sekcji rytmicznej”, to nie hasło reklamowe, a prawdziwa recenzja debiutanckiej płyty „Midnight Special. Album patrzy z półek sklepowych od kilkunastu tygodni. Bo i House Of Death nie jest typowym zespołem, jakich wiele na naszym rynku – to masakrycznie dobry mechanizm stworzony przez cztery świetnie uzupełniające się osobowości – Adama Bielczuka, Titusa, Juana Carlosa Cano i Sajmona znanego z My Riot. Cano jest Meksykaninem i zwycięzcą czwartej edycji talent show The Voice Of Poland, Bielczuk spotkal się z Titusem, którego oczywiście przedstawiać nie trzeba, w nieistniejącym już Anti Tank Nun. Między muzykami zażarło od razu – gdy Cano przyleciał do Goleniowa na pierwszą próbę, przywitali go chlebem z... gorzką żołądkową i banerem „Witamy Antonio Banderas”. Koncerty House Of Death są celebracją heavy metalu w najczystszej postaci, emanacją dźwiękowej potęgi brzmienia gitar, perkusji i głosu. Dlatego nie może Was na nich zabraknąć. Let's rock!

Bilety: 50 zł - przedsprzedaż 60 zł - w dniu koncertu Dostępne online wkrótce:  https://ticketclub.pl/miejsca/klub-zascianek-krakow-40/  https://www.ebilet.pl/miejsce/klub-zascianek/

Bilety zakupione w sieci Going na poprzedni koncert zachowują ważność!