SICK SAINTS EP Premiere + Mayhayron + BESTO

klubzascianek - SICK SAINTS EP Premiere + Mayhayron + BESTO

25.06.2022 / sob. / 20:00

THE DOORS: 19:00

Bilety wkrótce!


Organizator

Fundacja ACADEMICA

OPIS WYDARZENIA


Nadchodzi długo wyczekiwany dzień… Koncert którego nigdy nie zapomnicie. Wydarzenie 2022 roku.

Dwa lata czekaliśmy na ten wyjątkowy moment, w którym nasza debiutancka EPka ujrzy światło dzienne.

Jej początki sięgają wielu lat wstecz, kiedy Mike wymarzył sobie Sick Saints. W 2020 roku zaczęliśmy nagrania. Przez dwa lata zmienił się świat, nasz skład, ale nie zmieniła się muzyka i pasja. Tej nam nie brakuje. W 2022 sfinalizowaliśmy wszelkie kwestie i 25 czerwca będziemy mieli dla Was nasz krążek. Nasze najpiękniejsze dziecko. Okupione ciężką pracą, ale z której jesteśmy niezwykle dumni.

Płyta została nagrana z naszym przyjacielem Danielem “Skallor” Warakomskim, z którym nasze muzyczne drogi zdążyły się rozejść, ale nie rozeszła się pasja i miłość do wspólnego grania. Na gitarze basowej na płycie zagrał wyjątkowy Bano.

Nasze szeregi zasilił młody, gniewny Mateusz “The Snake” Żywicki. Na basie, jedyny w swoim rodzaju, z innego universum: Miłosz Busko.

Tego wieczoru zejdziemy się wszyscy. Zagramy głośniej, szybciej, mocniej i z energią jakiej nigdy na koncercie nie widzieliście. Noc, której nigdy nie zapomnicie. Będzie się działo.

Nie będziemy sami. Mayhayron to zespół - prawie, że legendarny na scenie krakowskiej. Specjalnie 25 czerwca powrócą po kilku latach przerwy aby pokazać Wam jak się gra prawdziwy metal w Krakowie.

Do składu dołączy również gość specjalny: BESTO

SICK SAINTS to nowo powstała krakowska grupa rockowa charakteryzująca się świeżym spojrzeniem na legendarne brzmienia muzyki rockowej za czasów swojej świetności. Nietuzinkowe postaci które definiują takie cechy jak technika, scenicznie szaleństwo oraz ciężkie brzmienie. Kwartet zyskiwał doświadczenie na międzynarodowych scenach m.in w Niemczech, Anglii czy Chinach oraz krajowych na takich festiwalach jak Orange Warsaw Festiwal. Muzycy występowali u boku takich artystów jak: Coma, Organek, Kult, Brodka czy Lao Che.

SICK SAINTS to: Mike "Mighty Mike" Mlynarczyk - gitary Tomek Młóciński - perkusja Mateusz “Snake” Żywicki - wokal Miłosz Buśko - bass FB: https://www.facebook.com/sicksaints.music IG: https://instagram.com/sicksaints.band YT: https://www.youtube.com/watch?v=QRm30cDNyQ8

MAYHAYRON: Mayhayron, założony w 1999 roku krakowski zespół grający heavy metal, po kilku latach przerwy wraca na scenę. Szykujcie włosy i wątroby

BESTO: Poznaj Besto, szóstkę ludzi w różnym wieku, z różnych środowisk, których połączyła wspólna pasja będąca fundamentem przyjaźni. Zapraszamy do świata gitar, bębnów, śpiewu i rapu. Do świata energicznych rytmów i życiowych tekstów...

GALERIA


WIDEO