Brighter Death Now + Raison detre

Dark Winter Industrial

klubzascianek - Brighter Death Now + Raison detre Dark Winter Industrial

3.12.2022 / sob. / 19:00


Organizator

Fundacja ACADEMICA

OPIS WYDARZENIA


Zapraszamy na wędrówkę po ruinach opuszczonych świątyń i gruzach upadłych faktorii. Z wielkim rozrzewnieniem wspominamy ten zatęchły oddech jaki swego czasu Fabryka Zimnego Mięsa wniosła na skostniałą metalową scenę.

Raison - dark ambient, Szwecja

Raison dêtre to przedstawiciel szeroko rozumianego nurtu dark ambient. Peter Andersson, który stoi za tym projektem, konsekwentnie snuje swoje muzyczne opowieści, zaprasza na oniryczną wędrówkę przez swój świat. Świat pełen smutku i nostalgii. Osadzonym w sepii dronowym pejzażom towarzyszy poczucie braku nadziei i osamotnienia. Czy to jest dobry sen, czy koszmar, zależy od ciebie. W smutku, ciszy i samotności…

Brighter Death Now - dark ambient/industrial/noise, Szwecja

Brighter Death Now to mroczne dzieło szefa Cold Meat Industry, Rogera Karmanika. Odwrócony plecami do świata, kieruje się zasadą NIE. Mroczne, odhumanizowane dźwięki chłodnego industrialu zdają się przeczyć wszystkiemu co żywe. Jednoosobowa procesja pogrzebowa przez zimny i opustoszały nordycki krajobraz. Tak można krótko przedstawić jego antymuzykę. Śmierć jest wspaniała.

GALERIA


WIDEO