BEING AS AN OCEAN + Hail The Sun + Savage Hands

Dear G-D… 10 Year Anniversary Tour

klubzascianek - BEING AS AN OCEAN + Hail The Sun + Savage Hands Dear G-D… 10 Year Anniversary Tour

19.11.2022 / sob. / 19:00

Bilety od 79zł


Dostępne w partnerskich bileteriach:
winiarybookings.pl

Organizator

Fundacja ACADEMICA

OPIS WYDARZENIA


Being As An Ocean świętują w tym roku 10-lecie swojej debiutanckiej płyty “Dear G-D…” i z tej okazji wyruszają na światowe tournée! Jednym z przystanków podczas serii wyjątkowych koncertów będzie krakowski klub Zaścianek. W roli supportów wystąpią Hail The Sun oraz Savage Hands.

Amerykanie przez ponad dekadę swojej działalności artystycznej zapracowali na miano jednego z najważniejszych zespołów na scenie hardcorowej. Zasłynęli przede wszystkim z niezwykle klimatycznych kompozycji wzbogaconych o emocjonalne teksty, a każdy ich występ to chwytające za serce doświadczenie. Tegoroczne koncerty zespołu będą spojrzeniem w przeszłość do czasów debiutu “Dear G-d…”, za sprawą którego Being As An Ocean szturmem wdarli się do muzycznego świata, zwracając na siebie uwagę sporego grona zarówno słuchaczy, jak i krytyków.

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania. ➡BEING AS AN OCEAN (USA)- post hardcore, melodic hardcore 🌐https://www.facebook.com/beingasanocean 🌐https://www.instagram.com/beingasanocean

🔊”Dear G-D”: 🔊”The Hardest Part…”: https://www.youtube.com/watch?v=G3MBv5-H9oE 🔊”Nothing, Save The Power They’re Given”: https://www.youtube.com/watch?v=G3MBv5-H9oE

Wpadaj na Instagram➡http://bit.ly/Nasz-instagram Polub nasz profil➡http://bit.ly/Nasz--Facebook

GALERIA


WIDEO