klubzascianek - The Perfumes + Sick Saints + Mikrokosmos

The Perfumes + Sick Saints + Mikrokosmos

29.02 / sob. / 20:00 / BRAMY: 19:00

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
The Perfumes
Sick Saints
Mikrokosmos
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

  1. Urodziny The Perfumes oraz debiutancki koncert zespołu SICK SAINTS! A wieczór otworzy gość specjalny: Mikrokosmos!

Będzie się działo! Start 20:00 Doorsi: 19:00 Bilety: płacisz ile chcesz

The Perfumes Już 9 lat zleciało im na krakowskiej i polskiej scenie muzycznej. Przez zmiany składu, trzy wydawnictwa płytowe, trasy koncertowe, festiwale i przeglądy po ewolucję muzyczną i stylistyczną.

o sobie w 3 frazach: - punkowa energia; - popowe melodie; - polskie teksty.

Ich różnorodne inspiracje i charaktery stanowią prawdziwą mieszankę wybuchową. Łączy ich jednak miłość do zgrabnych melodii i radość grania, która przekłada się na energetyczne, niezapomniane koncerty.

Muzyka: UPS (klip): https://www.youtube.com/watch?v=_tx-JSboFl8 Kac Morderca (live): https://www.youtube.com/watch?v=0UUGqLEu5P4 Ewa w Stroju Adama (audio): https://www.youtube.com/watch?v=Y7HYG6eWEv4

Facebook:� https://www.facebook.com/ThePerfumes.music/ Spotify: https://open.spotify.com/artist/2KI5PJ86y0NoylByY2t0Ly?si=xujSJUp8RcqIq4pd9DedrQ

SICK SAINTS SICK SAINTS to nowo powstała krakowska grupa rockowa charakteryzująca się świeżym spojrzeniem na legendarne brzmienia muzyki rockowej za czasów swojej świetności. Nietuzinkowe postaci które definiują takie cechy jak technika, scenicznie szaleństwo oraz ciężkie brzmienie. Trio zyskiwało doświadczenie na międzynarodowych scenach m.in w Niemczech, Anglii czy Chinach oraz krajowych na takich festiwalach jak Jarocin czy Orange Warsaw Festiwal. Muzycy występowali u boku takich artystów jak: Coma, Organek, Kult, Hey, Agnieszka Chylińska, Brodka czy Lao Che.

Skład zespołu:� Mike Młynarczyk - gitara Daniel Warakomski - wokal Tomasz Młóciński - perkusja

Mikrokosmos „Nie tak dawno temu, całkiem niedaleko od miejsca w którym właśnie siedzisz, szóstka ludzi utworzyła krąg, z którego zaczęły wydobywać się dźwięki. Splatały się powoli tworząc frazy i harmonie, coraz bogatsze i bogatsze, aż z ich chaosu wyłonił się Mikrokosmos. Jego członków połączyła miłość do funku, grooveu, brzmień wszechświata i energii, którą współtworzą.” - Rdz 2,1-4 Graliśmy już w big bandach, orkiestrach i zespołach, lecz Mikrokosmos to nowy początek. Śpiewamy po polsku, lecz gramy we wszystkich językach świata.

Mikrokosmos: Łukasz Klec Dawid Ptak Wojtek Świtalski Krzysztof Lam Jakub Byczek Daniel Kusak

Słowa/Muzyka/Wizualizacje - Mikrokosmos.