klubzascianek - Ras Luta "Lepsze Dni Tour"

Ras Luta "Lepsze Dni Tour"

15.03 / niedz. / 20:00 / BRAMY: 19:00

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Ras Luta
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

Z przyczyn niezależnych od Organizatora i Artysty jesteśmy zmuszeni przełożyć zaplanowany koncert Ras Luta 15.03 na inny termin. (Dokładna data zostanie podana wkrótce). Bilety można zwracać w miejscu zakupu lub zachować na następny termin.

Zapraszamy na koncert promujący najnowszy album RAS LUTA "Lepsze Dni" Bilety w cenie : 35 zł - przedsprzedaż 45 zł - w dniu koncertu ** Osoby, które zakupiły bilet na wybrany koncert w preorderze na zrzutka.pl, proszone są o przyniesienie na koncert dowód wpłaty oraz dowód tożsamości.

Ras Luta to jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów Reggae w Polsce. Ze sceną związany jest od 2003 roku. Na koncie ma trzy albumy stworzone wspólnie z zespołem EASTWEST ROCKERS, dwa albumy solowe, „Jeśli Słyszysz”, „Uratuj Siebie”, akustyczne EP „Rzeka Życia”, oraz mixtape „Jak Na Początku”. Luta uczestniczył również w wielu kooperacjach z jednymi z najważniejszych artystów polskich scen, m.in. Hemp Gru, Pokahontaz, DJ Feel-X, DJ Bart, Krzysztof Krawczyk, Darek Malejonek i in.. Występoweał na scenach największych polskich festiwali, m.in., Orange, Open'er, Pol'and Rock, Ostróda Reggae itp. Po długim oczekiwaniu fani korzennego grania w Polsce nareszcie mogą nacieszyć się świeżą dawką Żywego Ognia!

Album, który ukaże się w katalogu wytwórni GERMAICA POLSKA nosi tytuł "LEPSZE DNI". Materiał został sfinansowany w stu procentach z pieniędzy fanów, uzyskanych z przedsprzedaży nowej płyty, przy współpracy z niezwykle utalentowanym i szanowanym na świecie producentem muzyki reggae/dancehall z Niemiec, Leander'em "Pionear" Topp'em (Germaica Digital). Jest to człowiek odpowiedzialny m.in. za sukces takich gwiazd jak Gentleman, Peter Fox (Seeed) i in. oraz za brzmienie debiutanckiej płyty Ras Luty pt. "Jeśli Słyszysz" (Prosto). Jego obecność w projekcie gwarantuje wysoką jakość artystyczną finalnego produktu, oraz niemiecką, cenioną na całym świecie etykę pracy. Obok Pionear'a wspomagają nas muzycy zespołu The Germaicans, z których część tworzyła znany wielu osobom zespół Far East, akompaniujący Gentleman'owi. Album "LEPSZE DNI" ma zawierać jedenaście utworów utrzymanych w stylu modern roots, które stanowią zupełnie nowe, autorskie kompozycje stworzone przez Ras Lute do muzyki Pionear'a. Już niedługo, bo 21 lutego 2020 rusza w warszawskim klubie Voodoo ogólnopolska trasa Artysty promująca najnowszy krążek. Zapraszamy!

Po więcej informacji zapraszamy na profil Artysty na FB: https://www.facebook.com/RasLuta/ .