Orgasmatron Tribute to Lemmy & Motorhead

klubzascianek - Orgasmatron Tribute to Lemmy & Motorhead

18.02.2022 / pt. / 20:00

THE DOORS: 19:00

Bilety od 50zł


Dostępne w partnerskich bileteriach:
eBilet TicketClub

Organizator

Fundacja ACADEMICA

OPIS WYDARZENIA


Już 18 lutego w Krakowie w Klubie Zaścianek będzie można zobaczyć fenomenalną supergrupę: ORGASMATRON. ORGASMATRON to muzyczny kolektyw, hołdujący twórczości m.in. Lemmiego Kilmistera i Motörhead złożony ze znakomitości polskiej sceny rockowo-metalowej. Na chwilę obecną zespół tworzą muzycy Acid Drinkers (Titus), Gomor, Flapjack (Maciej Jahnz), Turbo (Wojciech Hoffman) i  Ceti (Piotr Szpalik).

Orgasmatron to koncertowy Tribute band, który powstał na okoliczność uczczenia 5 rocznicy śmierci nieodżałowanego Lemmiego lidera Mötorhead. Premierowy koncert miał odbyć się 19 grudnia ubiegłego roku w klubie U Bazyla w Poznaniu. Niestety wydarzenie pochłonęła pandemia... Pod koniec stycznia 2021 zespół po raz pierwszy zebrał się na sali prób, a 29 maja zagrał premierowy koncert plenerowy i od tej pory koncertuje.

Sami o sobie:  Zebraliśmy się w tak zacnym gronie,, żeby pokłonić się gigantowi. Aby oddać hołd facetowi który z gatunku muzycznego, którym jest rock ‘n’ roll, zrobił sobie sposób na życie.   Zrobił to uczciwie szczerze i konsekwentnie. W normalnych warunkach ludzie potrafią uczcić swoich bohaterów minutą ciszy..., ale nie my i nie dzisiaj...i nie minutą ale kolejnymi godzinami Cholernego Łomotu!!!

GALERIA


WIDEO