Klub Studio - Buskers Band, Aco Project, Ad Libitum

Buskers Band, Aco Project, Ad Libitum

22.11 / pt. / 20:00 / BRAMY: 19:00

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Buskers Band
Aco Projekt
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

Już 22.11. w Zaścianku będziecie mogli usłyszeć na żywo aż trzy zespoły! Zagrają dla was:

AD LIBITUM ACO BUSKERS BAND

Informacje o biletach wkrótce!

Buskers Band: Sześciu młodych artystów o wspólnej pasji do muzyki rozrywkowej. Wielbiciele muzyki streetowej i jej energii. Brass band, który od 2016 roku wypełnia ulice i sceny Małopolski dawką pozytywnej, energetycznej muzyki. Oprócz wykonywania swoich aranżacji znanych hitów na instrumenty dęte pracują również nad autorskim materiałem, czego efekty będziecie mogli usłyszeć podczas koncertu. Mają również na swoim koncie pierwszy krążek - „Fever” - który zdobywa coraz szersze uznanie wśród fanów. Od początku swojej działalności wystąpili przed m.in.: Nosowską, Zalewskim, Mrozem, Krzysztofem Cugowskim czy Sarsą, jak również uświetnili Galę Boksu Underground Boxing Show 2018 w Wieliczce oraz gościnnie zagrali w programie Master Chef Junior.

Podczas swoich koncertów, nie tylko tych ulicznych, przyciągają tłumy fanów, a także porywają ich do szalonej zabawy! Jeśli lubisz energiczne i ostre brzmienie instrumentów dętych w towarzystwie rytmicznego i głośnego groove’u perkusji, to z pewnością zostaniesz fanem twórczości Buskers Band! FB: https://www.facebook.com/BuskersBandKrakow/ YT: https://www.youtube.com/channel/UCf4MgTmelVH66pTZsam18CA

ACO Project: ACO Project to kompilacja kilku różnych charakterów i upodobań muzycznych, połączona jednym wspólnym zamiłowaniem do dźwięków. W mixie otrzymali pulsujące i porywające z krzeseł "pupki" brzmienie, oraz kruszącą serca największych twardzieli wrażliwość.

W tym niejednoznacznym stylu aranżują i komponują materiał autorski na swój pierwszy album. Mimo, że ich działalność na rynku muzycznym jako zespołu nie przekracza dwóch lat, doświadczenie sceniczne i muzyczne każdego z członków zespołu sprawia wrażenie jakby istnieli od zawsze i stuprocentowo przekłada się na niezapomniane wrażenia, flow i dobrą energię, która na długo potrafi naładować akumulatory!

Na każdym z koncertów, spotykają się z fantastycznym odbiorem i powracającą równie silną energią i radością ze strony słuchaczy. Naładowani budującymi emocjami czują, że robiąc muzykę bliską ich sercom, szczerze zdobywają serca odbiorców. Gwarancją zawodowego brzmienia są doświadczeni muzycy, ale nie tylko... wszyscy tworzący wyżej opisaną całość zawsze zostawiają kawałek siebie na scenie, gdzie najważniejsze jest serce... ❤ FB: https://www.facebook.com/zespolmuzycznyaco/ YT: https://www.youtube.com/channel/UChTs--xEC9TSIj3jYlYe-xg