Alcoholica + Moyra +. Void of Sympathy

klubzascianek - Alcoholica + Moyra +. Void of Sympathy

13.10.2023 / pt. / 20:00

THE DOORS: 19:00

Bilety od 50zł


Dostępne w partnerskich bileteriach:
TicketClub eBilet
Wydarzenie zostało przeniesione z 31.03.2023 / pt. na 13.10.2023 / pt. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Bilety można zwrócić w miejscu zakupu.

Organizator

Fundacja ACADEMICA

OPIS WYDARZENIA


ALCOHOLICA - Tribut band zespołu Metallica, pochodzący ze Śląska. Założony w 2004 roku. Obecny skład tworzą : Wojciech Sasimowski - gitara rytmiczna/wokal. Michał Skotniczny - perkusja. Marcin Kędzierski - gitara prowadząca. Michał Flak - gitara basowa. Przez 13 lat zespół z powodzeniem grał koncerty wykonując wyłącznie utwory zespołu Metallica. W czerwcu 2017 zespół wydał swoją pierwszą autorską płytę na której znalazło się 9 utworów zespołu, oraz jeden cover Elvisa Presleya ( "Can't help falling in love") Od tego momentu koncerty zostały urozmaicone o autorskie kawałki, co przełożyło się na różnorodność setlisty i spotkało się z aprobatą publiczności. Zespół podczas swojej działalności zagrał kilkaset koncertów w całej Polsce, oraz za granicą. Do tych wyjątkowych z pewnością można zaliczyć występy z orkiestrą symfoniczną pod batutą Pani Pauliny Rogowskiej - Serwy, które odbyły się w Warszawie, oraz Lubinie, przy wypełnionych po brzegi salach, oraz ciepło przyjęty występ na najsłynniejszym polskim festiwalu, obecnie pod nazwą Poland Rock. Obecnie zespół jest w końcowej fazie wydania drugiej autorskiej płyty pod tytułem F.E.A.R. (Face Everything And Rise). Planowany termin wydania to 3 lutego 2023 roku. Podobnie jak w przypadku pierwszej płyty, znajdzie się na niej 9 kawałków, oraz jeden cover. W jednym z utworów gościnnie zaśpiewała Margo z metalowego zespołu MOYRA. Od marca zespół ruszy w trasę promującą nowy album. W zależności od miejsca, można będzie usłyszeć na koncercie tylko autorski materiał z dwóch płyt, lub trafić na wieczór mieszanych utworów Alcoholiki, jak i coverów Metalliki. Dokładne daty oraz rodzaje koncertów będą podawane na bieżąco na stronie zespołu, Facebooku, Instagramie, Muzykę z nowej płyty, oprócz możliwości posłuchania w serwisach streamingowych Spotify, iTunes, Youtube, można będzie nabyć fizycznie w sieciach Empik, oraz na koncertach.

Moyra

Grupa założona w 2017 roku z inicjatywy Margo Moyra, zespół tworzy muzykę z gatunku melodic death, jednakże w ich twórczości znajdziecie inspirację zarówno klimatów folkowych jak i modern. Muzycy uciekają od sztywnych ram gatunkowych, bawią się muzyką zachowując fundamenty mocnego brzmienia czym zyskują coraz więcej fanów w Polsce i na świecie. Od początku istnienia zespół zagrał sporą ilość koncertów zarówno klubowych jak i plenerowych, do najbardziej znamienitych należą występy na Pol'and'Rock Festival Festival Festiwal Uwolnić Muzykę Siekiera Fest Bangarang Festival oraz Gardłoryki Festiwal oprócz tego wystąpili u boku takich gwiazd sceny metalowej jak Vader, Infected Rain, Rotting Christ oraz Kat&Roman Kostrzewski. Ponadto w swoim dorobku zagrał już trzy trasy koncertowe po Polsce a każda z nich cieszyła się coraz większym zainteresowaniem. W 2022 roku MOYRA podpisała kontrakt płytowy z niemiecką wytwórnią płytową darkTunes pod której szyldem ukazało się najnowsze wydawnictwo OMEN kótre promowane jest trasą koncertową BLOOD PACT Skład:

Magro Moyra - wokal

Damian Paszczak - Gitara

Kacper Kulios - Gitara basowa

Mateusz Muzioł - Perkusja

Void of Sympathy - Melodic Death Metal Wizytówką zespołu są dwa damskie wokale budujące napięcie od delikatnych linii melodycznych po wyrazisty growl. Wszystko to dopełniają energiczne riffy oraz niesamowita energia płynąca ze sceny. Jest to nietuzinkowy Melodic Death Metal, który wybiega poza sztywne ramy tego gatunku. Po krótkiej przerwe zespół powraca w zmienionym składzie oraz z nowym materiałem. Skład:

Karolina Jagła - wokal

Anna Groo - wokal

Kamil Bolesta - gitara

Grzegorz Skalski - gitara

Piotr Maślanka - bass

Kamil Rusek - perkusja

GALERIA


WIDEO