Klub Studio - Trójka Debiutuje: Sosnowski

Trójka Debiutuje: Sosnowski

30.11 / sob. / 20:00 / BRAMY: 19:00

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Sosnowski
The Pau
Żurkowski
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

Trójka debiutuje! Sosnowski. Wieści z ostatniej chwil. Niestety projekt Trójka Debiutuje zostaje przełożony na rok 2020. Natomiast, 30.11 na naszej scenie po raz pierwszy zaprezentuje się Sosnowski! Bilety zakupione na projekt Trójka Debiutuje zachowują ważność. Oczywiście, jest możliwość zwrotu biletu w miejscu jego zakupu zgodnie z regulaminem danej bileterii.

Szanowni Państwo, Projekt Trójka Debiutuje to dla nas bardzo odważny pomysł wydawniczy i koncertowy. Naszym celem było zaprezentowanie trzech różnych, wartościowych artystów w bardzo krótkim czasie. Świadomie zaryzykowaliśmy wiedząc, że największym wyzwaniem będzie dla nas trasa koncertowa. Wiedzieliśmy, że każdy koncert wymaga dużego wysiłku organizacyjnego i produkcyjnego, który pociąga za sobą kilkukrotnie wyższe koszty niż koncert jednego artysty. Na 7 dni przed rozpoczęciem trasy, zderzyliśmy się z faktem, że to, co mogłoby być satysfakcjonujące dla jednego zespołu, nie musi być satysfakcjonujące dla trzech. Wraz z klubami podjęliśmy decyzję o przeniesieniu trasy na jesień następnego roku. Uważamy, że każdy z naszych artystów zasługuje na więcej uwagi, dlatego chcemy pracować dalej, aby zgodnie z założeniami spotkać się z Państwem na koncertach Trójka Debiutuje. Bilety, które Państwo zakupili, podlegają zwrotowi. Zapraszamy na trasy koncertowe naszych artystów. Pracujemy dalej! Pozostańmy w kontakcie. Do zobaczenia w następnym roku. zespół Mystic Production

Sosnowski, nowy artysta wytwórni Mystic Production i pierwszy reprezentant projektu „Trójka debiutuje”, prezentuje singiel „Deszcz”. To zapowiedź reedycji płyty „The Hand Luggage Studio”, która ukaże się 4 października.

https://www.youtube.com/watch?v=wcKjP0L_B9k

Sosnowski to one man band, songwriter i doświadczony gitarzysta, znany ze swojego charakterystycznego, zachrypniętego wokalu. Jego koncerty to rodzaj live actu, w którym opowiada o swoich piosenkach, śpiewając i grając nie tylko na gitarze lub banjo, ale akompaniując sobie też jedną nogą na bębnie basowym (stopie), a drugą na tamburynie.

Sosnowski: www.facebook.com/TheSosnowski / www.instagram.com/bartsosnowski