Roadhog + Monasterium + Mayhayron

klubzascianek - Roadhog + Monasterium + Mayhayron

18.03.2023 / sob. / 19:00

THE DOORS: 18:30

Bilety od 40zł


Dostępne w partnerskich bileteriach:
TicketClub

Organizator

Fundacja ACADEMICA

OPIS WYDARZENIA


Roadhog: Roadhog to klasyczny Heavy Metal w czystej jego postaci. Zespół gra nieprzerwanie od 10 lat i na koncie ma już 3 pełne albumy oraz jedno EP. Obecnie zespół promuje najnowszy materiał 'Gates To Madness', który zbiera bardzo dobre recenzje w kraju jak i za granicą. Krakowianie zdążyli współdzielić scenę z wieloma znaczącymi nazwami pokroju Manilla Road, Jag Panzer, Raven, Praying Mantis oraz zaznaczyli swoją obecność na dużych festiwalach jak Metalmania czy Trveheim. Doskonale łączą przebojowość z energią sceniczną co można odczuć na każdym ich koncercie.

Monasterium: Monasterium - epicki doom metal i zarazem nowe spojrzenie na metalową klasykę spod znaku Candlemass, Black Sabbath czy wczesnego Manowar. Na koncie trzy pełnometrażowe albumy - “Monasterium” (2016, No Remorse Records), “Church Of Bones” (2019, Nine Records) oraz “Cold Are The Graves” (2022, Nine Records). Z każdym albumem zespół pojawia się w składzie zagranicznych festiwali (Malta Doom Metal, Hammer Of Doom, Doom Over Vienna, Seeds of Doom, Up The Hammers czy Dutch Doom Days). Tym razem Monasterium będzie promowało swój najnowszy krążek “Cold Are The Graves”.

Mayhayron: krakowski zespół grający heavy metal. Klasyka z epickimi dodatkami, polana sporą ilością złocistego napoju 😉 od ponad dwudziestu lat leje się ze sceny 🤟

GALERIA


WIDEO