Materia + Vane + inni

PISDA Tour

klubzascianek - Materia + Vane + inni 1

4.12.2021 / sob. / 19:00

THE DOORS: 18:30
Galeria zdjęć

Organizator

Fundacja ACADEMICA

OPIS WYDARZENIA


Trasa zespołu „𝗧𝗵𝗲 𝗠𝗮𝘁𝗲𝗿𝗶𝗮”. Koncerty obejmą 14 miast. Formacja zagra z około 20 zespołami reprezentującymi szeroko pojęty gatunek metalowy.

Najbardziej energetyczny zespół w Polsce pokaże wam jak wygląda tworzenie rzeczywistości w ich przypadku. A stanie się to za sprawą trasy koncertowej o intrygującym tytule „PISDA TOUR 2021”, której początek już 22 października w Toruniu.

Przedstawicie muzycznej mieszanki djentu z numetalem i progresywnymi naleciałościami ze Szczecinka odwiedzą aż 14 miast w Polsce. Robią to po to, by móc na nowo przeżywać na żywo emocje związane z koncertami w klubach. Jak sami mówią: – Pandemia dała nam wszystkim porządnie w tylną część ciała.

Wszyscy mamy tego dość i za sobą tęsknimy. Dlatego zapraszamy was na koncerty, żadnych live streamów, tylko prawdziwe emocje – nareszcie! 🤘😈

Zespół The Materia oprócz wysokiej jakości występów na żywo charakteryzuje ogromne poczucie humoru i dystans do siebie i tego co ich otacza, co doskonale pokazuje nazwa, którą pozostawiają do waszej interpretacji.

👉 𝗠𝗲𝘁𝗵𝗼𝗽𝗶𝗮 (alternative metal) https://www.facebook.com/Methopia/ https://sptfy.com/methopia

👉 𝗡𝗮𝗴𝗵𝗮𝗺𝗮𝗲𝘁 (progressive deathcore) https://www.facebook.com/Naghamaet/ https://sptfy.com/naghamaet

👉 𝗩𝗮𝗻𝗲 (groove metal, melodic death metal) https://www.facebook.com/vane.band https://sptfy.com/Vane

👉 𝗧𝗵𝗲 𝗠𝗮𝘁𝗲𝗿𝗶𝗮 (nu metal, prog metal, djent) https://www.facebook.com/materia.metal https://sptfy.com/materia

GALERIA


WIDEO