Stach Bukowski

klubzascianek - Stach Bukowski

28.11.2021 / niedz. / 20:00

THE DOORS: 19:00
Galeria zdjęć

Organizator

Fonobo

OPIS WYDARZENIA


Już 28 listopada w klubie Zaścianek wystąpi zespół Stach Bukowski. Podczas koncertu będzie można usłyszeć m.in. utwory z ich debiutanckiego albumu "Czerwony SUV"!

Olsztyński zespół zakochany w muzyce retro i wychowany na piosenkach Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej oraz Anny Jantar. Tworzą rocka, ale inspirują się muzyka klasyczna, rapem i polskim big beatem. Wokalista, Stanisław Bukowski, który jest również perkusistą ukończył szkołę muzyczną pierwszego stopnia. Komponuje z rockandrollowym polotem i ma ucho do chwytliwych melodii. Sam pisze teksty, gra też na fortepianie i klarnecie. Wspólnie z zespołem szturmem wziął wszystkie konkursy i przeglądy talentów, w których uczestniczył. Na scenie towarzyszą mu basistka Agnieszka Kamińska oraz gitarzysta Robert Ostoja-Lniski. Stach wystąpił także na jednym z ekskluzywnych koncertów Sofar Warsaw by Firestone wraz z Ofelia oraz Margaret. W 2020 roku ukazał się debiutancki album zespołu pt. „Czerwony SUV”. Na płycie znalazł się m.in. singiel “Noc” gdzie gościnnie pojawił się zespół Kwiat Jabłoni.

Stach Bukowski - Noc ft. Kwiat Jabłoni https://youtu.be/19FMN7kMh3I

Stach Bukowski - Lew https://youtu.be/2OJsekI62sQ

Przypominamy, że wydarzenie, na które się wybierasz odbywa się w reżimie sanitarnym, dlatego: Pamiętaj 👆🏻 Aby wejść na wydarzenie zobowiązany jesteś do złożenia oświadczenia o stanie swojego zdrowia oraz przekazać swoje dane kontaktowe (nr. telefonu komórkowego). Wzór oświadczenia możesz odebrać od obsługi na miejscu koncertu i złożyć przy wejściu na teren imprezy lub wydrukować, wypełnić i przekazać obsłudze na wejściu. https://drive.google.com/.../1vRCqFa4YQbzLjAseYIQ.../view... ⛔️Bez spełnienia powyższego obowiązku nabywca biletu nie zostanie wpuszczony na teren imprezy. W trakcie wydarzenia:

  • Zakrywaj nos i usta.
  • Zdezynfekuj ręce przed wejściem na teren imprezy.
  • Jeśli jesteś chory lub masz objawy choroby, nie możesz wziąć udziału w wydarzeniu.
  • Utrzymuj dystans min. 1,5 m od innych uczestników koncertu.
  • Stosuj się do wszystkich poleceń wydanych przez obsługę wydarzenia. W razie wątpliwości napisz do nas wiadomość na adres: info@fonobo.pl DO ZOBACZENIA POD SCENĄ!

GALERIA


WIDEO