Vola + Voyager + Four Strone Baron

Witness Tour Europe 2022

klubzascianek - Vola + Voyager + Four Strone Baron Witness Tour Europe 2022

12.09.2022 / pon. / 18:30

Bilety od 99zł


Dostępne w partnerskich bileteriach:
eBilet Knock Out Shop

OPIS WYDARZENIA


Vola wystąpi na dwóch koncertach w Polsce. Duński kwartet zagra we wrześniu w Krakowie oraz w Warszawie. Grupa będzie promować w trasie swoje najnowsze wydawnictwo „Witness”, które ukazało się 21 maja 2021 roku od Mascot Records. Choć problematyka poruszana w utworach Vola jest różnorodna, dotyczy głównie dynamiki relacji międzyludzkich.

Gitarzysta i wokalista zespołu - Asger Mygind o przesłaniu albumu „Witness”: Porażka rodzi się z żalu, braku miłości oraz manipulacji i poczucia niepewności. Tytuł albumu „Witness” opisuje los postaci z utworów, które są świadkami tego, jak rozpadają się ich relacje z innymi.

Vola wystąpi w Polsce kolejno: 12 września w krakowskim klubie Zaścianek oraz 13 września w warszawskiej Hydrozagadce.

VOYAGER (Australia) progmetal: Za powstanie kapeli w 1999 roku odpowiadało kilku studentów University of Western Australia. Wśród nich był grający w zespole do dziś klawiszowiec i wokalista Daniel Estrin. Oprócz niego najdłuższy staż w Voyager mają basista Alex Canion i znakomita gitarzystka Simone Dow. Skład uzupełniają drugi gitarzysta Scott Kay i perkusista Ashley Doodkorte.

Kapela miała okazję supportować między innymi Steve'a Vaia, Children Of Bodom i Nightwish. Voyager nagrywa dla renomowanej wytwórni Season Of Mist, z której logo ukazała się wydana w 2019 roku znakomita płyta "Colours In The Sun".

https://www.youtube.com/watch?v=ngBysDtBuvo

https://www.instagram.com/voyagerau/

FOUR STROKE BARON (USA) modern metal, rock progresywny: Four Stroke Baron to amerykańskie trio balansujące muzycznie na pograniczach prog metalu, new wave'a, rocka alternatywnego oraz schoegaze. Charyzmatyczni Kirk Witt, Matt Vallarino i Keegan Ferrari tworzą rozbudowane kompozycje, których nieoczywista struktura przeciwstawia się schematycznym i przewidywalnym utworom muzyki popularnej.

Najnowszym wydawnictwem muzyków jest ich trzeci studyjny album "Classics", który ukazał się w październiku 2021 roku nakładem Prosthetic Records. Całośc albumu zmiksował legendarny multiinstrumentalista i producent Devin Townsend.

https://www.youtube.com/watch?v=5L-1lmnPyXU

https://www.instagram.com/fourstrokebaron

VOLA (Dania) rock progresywny, rock alternatywny: https://www.instagram.com/volaband/

Zaprasza Knock Out Productions http://www.knockoutprod.net

https://www.facebook.com/productions.knock.out

https://www.instagram.com/knockoutprod

GALERIA


WIDEO