klubzascianek - Pojedynek Stand-Up: Biskub, Ndege, Juszczak, Wojciech

Pojedynek Stand-Up: Biskub, Ndege, Juszczak, Wojciech

20.05 / pon. / 19:00 / BRAMY: 18:00

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
David Mbeda Ndege
Jego Eminencja Tomasz Biskup
Michał juszczak
Marcin Zbigniew Wojciech
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

OPIS WYDARZENIA

Pojedynek Stand-up czyli Impreza, która się już nigdy nie powtórzy, 4 komików, 4 tematy stand-up'u, nowe świeże teksty. Wystąpią:

Marcin Zbigniew Wojciech- Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: „pozytywny wariat.” Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje na scenie od ponad 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Jest członkiem grupy STAND-UP Night, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT). Musisz go zobaczyć!

Jego Eminencja Tomasz Biskup ma nazwisko sakralne a twarz mafijną (i tego mogliśmy nie pisać, bo może odstraszyć tłumy dziewczyn). Dużo mówi o religii i próbuje zniwelować ponury wygląd za pomocą dużej ilości wygłupów

David Mbeda Ndege, czyli najlepszy ppolski ciemnoskóry stand-uper. Na co dzień lekarz, puzonista i członek ekipy Comedy Lab z Krakowa. Wystąpił na scenach całej Polski, od Bałtyku po Wałbrzych. Ma dwa marzenia w życiu, do których podchodzi śmiertelnie poważnie - zabić kogoś śmiechem i uratować komuś życie. Był na nagraniach telewizyjnych na Polsacie, TVP, Comedy Central, ale nie każdy materiał przeszedł. Cenzurowany za bycie poza formatami jakie w Polsce są pokazywane. Walczy o to, aby na Polskiej scenie było więcej różnorodności. Przez ostatnie 8 miesięcy szukał swojego miejsca na ziemi. Czy znalazł swoje korzenie? Co zobaczył w Kenii i Kanadzie i czemu wrócił? O tym między innymi usłyszymy w trakcie tego wieczoru w jego nowym programie. W ten wyjątkowy wieczór będzie również testowany materiał pod nagrania na początku przyszłego roku!

Michał Juszczak - Lider Wrocławskiego Stand-upu. Opowiadaniem żartów zajmuje się od sześciu lat. Jest też członkiem grupy improwizacyjnej Nice Guys. Wcześniej był w grupie Nieomylni. Przy tej mieszance będziecie mogli zobaczyć jego dość dziwną wyobraźnię i to, co go denerwuje. Bez taryfy ulgowej dla siebie i innych. Przede wszystkim dla innych. I siebie. www.facebook.com/michaljuszczakstandup