Anieli

BLASK

klubzascianek - Anieli BLASK

25.02.2023 / sob. / 20:00

THE DOORS: 19:00

Bilety od 79zł


Dostępne w partnerskich bileteriach:
TicketClub eBilet Biletomat.pl
Wydarzenie zostało przeniesione z 9.12.2022 / pt. na 25.02.2023 / sob. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Bilety można zwrócić w miejscu zakupu.

Organizator

Fundacja ACADEMICA

OPIS WYDARZENIA


Z przyczyn zdrowotnych koncert Anieli zostaje przeniesiony!

Nowa data to 25.02.2023. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność!

Duet ANIELI, czyli Joanna Prykowska i Paweł Krawczyk. Zespół zaprezentuje materiał z debiutanckiej płyty “BLASK”, którą promował utwór “Jaśniejąca”, nagrany z gościnnym udziałem Katarzyny Nosowskiej. “BLASK” to dojrzały debiut. Nie mogło być inaczej, skoro duet ANIELI tworzą muzycy, których piosenki od lat śpiewa cała Polska. Joanna Prykowska to niezwykły głos Firebirds, zespołu popularnego jeszcze w latach 90-tych m.in. za sprawą piosenki „Harry”, która zyskała ponadczasowy wymiar. Paweł Krawczyk napisał muzykę na wszystkie płyty Heya w XXI wieku. Jako ANIELI otwierają nowy rozdział swoich muzycznych życiorysów. BLASK to 10 atmosferycznych piosenek z bardzo osobistymi, kobiecymi tekstami Aśki.

W piosenkach duetu ANIELI słychać tęsknotę za szczerymi relacjami międzyludzkimi, miłością prawdziwą i „lepszymi czasami”.

To niekiedy poetyckie, czasem proste, życiowe historie - zawsze ujmujące i szczere. Płytę promują single: „Jaśniejąca” - opowieść o przyjaźni z gościnnym udziałem Katarzyny Nosowskiej; „Niemiłość” - traktująca o samotności w złotej klatce; „Przesilenie” - letni hymn o niezależności; oraz love story o zabarwieniu noir - „Nie ruszaj się”. Głos Asi zdobią, brzmiące jak z najlepszych albumów Eurythmics czy Maanamu - kompozycje Pawła, który odpowiedzialny jest także za produkcję. Za miks i mastering odpowiada Marcin Gajko.

GALERIA


WIDEO