Marcin Styczeń

Zejdźmy się jak na wilię

klubzascianek - Marcin Styczeń 1

10.12.2021 / pt. / 19:00

THE DOORS: 18:30

Bilety od 50zł


Dostępne w partnerskich bileteriach:
eBilet TicketClub

Organizator

Fundacja ACADEMICA

OPIS WYDARZENIA


Zapraszamy Was kochani na przedświąteczne spotkanie w krakowskim Klubie Zaścianek. Spotkajmy się w duchu wiersza Ernesta Brylla "Zejdźmy się jak na wilię". W programie koncertu piosenki wprowadzające nas w klimat Świąt Bożego Narodzenia, a także najbardziej znane piosenki artysty z 11. dotychczasowych płyt.

"Zejdźmy się jak na wilię. Razem podzielimy Nasz strach, strapienie, niejasność, zwątpienie Może ten chleb kamienny dotknięty przez innych Stanie się miękkim chlebem naszej ziemi".

Pieśniarz, kompozytor, autor tekstów. Artysta niezależny od wielkich wytwórni, mód i dyktatury mainstreamowych mediów. Zależny za to od swoich słuchaczy. To dla nich tworzy. Wspólnie z nimi odbywa podróż, która wiedzie w głąb. Obdarzony przejmującym, ciepłym głosem, który koi i niepokoi, pobudza do refleksji i daje nadzieję. 

Z wykształcenia dziennikarz, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Od ponad 20 lat śpiewa, komponuje, pisze teksty. Koncertuje w kraju i zagranicą.

Jego artystyczny dorobek to jedenaście płyt, pięć z nich stworzył wspólnie z poetą, Ernestem Bryllem, z którym współpracuje od 2009 roku.

Marcin Styczeń: IG: https://www.instagram.com/marcin_styczen/?hl=pl YT: https://www.youtube.com/c/MarcinStycze%C5%8422

GALERIA


WIDEO