Klub Zaścianek - Pojedynek Stand-Up: Pałubski, Wojciech, Biskup, Ćwiek

Pojedynek Stand-Up: Pałubski, Wojciech, Biskup, Ćwiek

12.11 / pon. / 19:00

BRAMY: 18:00

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Marcin Zbigniew Wojciech
Jego Eminencja Tomasz Biskup
Michał Pałubski
Jakub Ćwiek
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

OPIS WYDARZENIA

JAKUB ĆWIEK - pisarz, publicysta, badacz popkultury - autor przeszło dwudziestu książek, z których większość doczekała się statusu bestsellerów, laureat nagrody im. Janusza A. Zajdla. Kojarzony przede wszystkim z literaturą fantastyczną.

MICHAŁ PAŁUBSKI - komik, aktor, reżyser - Miłośnikom dobrej zabawy doskonale znany z kabaretu Formacja Chatelet, w którym wielokrotnie imponował i zaskakiwał elastycznością i gibkością w nieomal każdym możliwym znaczeniu tych słów.

Marcin Zbigniew Wojciech - Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: "pozytywny wariat." Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje na scenie od 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Na swoim koncie ma ponad 700 występów.Jest członkiem grupy STAND-UP Night, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT). Musisz go zobaczyć!

Wystąpi dla Was Jego Eminencja Tomasz Biskup - komik, który swoim poprzednim programem ubawił Was do łez. Teraz pojawi się z najświeższymi, najnowszymi, najlepszymi żartami. Nie możecie tego przegapić!