Klub Zaścianek - Coria

Coria

30.11 / pt. / 20:00 / BRAMY: 19:00

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Coria
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

Zwierzę(się) - Trzeci studyjny album polskiej grupy rockowej Coria, którego premiera zaplanowana jest na 22 października. „Zwierzę(się)” to 10 zróżnicowanych utworów, którym przewodzi wspólna myśl i łączy krążek w jedną spójną całość. Słuchacze znajdą na albumie liryczne teksty oraz gitarowe harmonie połączone z nowoczesną elektroniką. Coria uważana jest za zespół, który podczas koncertów oddaje takie samo brzmienie jak na wydanych albumach.

Coria: Jedni rzucają korporację i idą na swoje - inni, tak jak chłopaki z zespołu Coria - zostawiają dużą wytwórnię i stawiają wszystko na jedną kartę. Decydują się wydać płytę samodzielnie.

Zespół wydał w 2014 album "Teoria Splątania" dzięki wytwórni Metal Mind Productions. Krążek ten został uznany poprzez serwis Heavyrock i jego czytelników za najlepsze Polskie wydawnictwo 2014r. "Teoria Splątania" została również wyróżniona w ogólnopolskiej stacji radiowej i brała udział w plebiscycie na najlepszy Polski krążek 2014r. W Antyradiu wszystkie trzy single "Sen Boga", "Efuzja" i "Nie Pozwól Mi" wydane na potrzeby promocji albumu znalazły się wielokrotnie na szczycie listy Turbo Top. Zespół wygrał ogólnopolski, wieloetapowy konkurs - festiwalu Life Stage i zagrał przed Soundgarden i Erickiem Claptonem. Coria jest zespołem o bogatej historii scenicznej. W zespole najważniejsze jest tworzenie muzyki i wspólna pasja do ciężkiej pracy związanej z działalnością zespołu. Można powiedzieć, że zespół to grupa przyjaciół, którzy ponad wszystko kochają tworzyć muzykę i grać koncerty. Po 389 dniach od pierwszego wydawnictwa - 20.11.2015 zespół wydał swój drugi album o tytule "Kwestia Czasu" (Metal Mind Productions) . Zespół wygrał również pierwszy historyczny plebiscyt na najlepszy zespół Przystanku Żory.

Zespół w swojej 5 letniej karierze wydał 2 albumy studyjne, a trzeci "Zwierzę się" ma mieć premierę w październiku 2018r