Ornette + Storo (feat. Piotr Kupicha - Feel) + Full Light - impreza Halloween

klubzascianek - Ornette + Storo (feat. Piotr Kupicha - Feel) + Full Light - impreza Halloween

6.11.2021 / sob. / 20:00

THE DOORS: 19:00
Galeria zdjęć

Organizator

Fundacja ACADEMICA

OPIS WYDARZENIA


Zapraszamy na imprezę Halloweenową z Ornette, Storo (z Piotrem Kupichą (Feel) i Full Light! W ten sobotni wieczór Klub Zaścianek wypełni solidna dawka rockowej muzyki, bez żadnych ballad. Ornette znany z Oddziału Zamkniętego, Storo to projekt w którym występuje Piotr Kupicha znany z grupy Feel, a całość wieczoru dopełni formacja: Full Light. Spragnionych gitarowego grania - zapraszamy!

Grzegorz Stępień - “ORNETTE" - to nowa droga basisty, który od 2002 do 2020 roku współtworzył skład "ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY". Podczas swojej drogi artystycznej współpracował i współpracuje, tworzy koncertuje z czołówką polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

W latach 1996-2000 Grezgorz Ornette Stępnia można było zobaczyć w składach m innymi Z Andrzejem Chochołem, Krystyną Prońko, Adamem Wendt, Aleksandrem Koreckim, Henrykiem Gembalskim, Michałem Zduniakiem. Tworząc różne formy Jazzowe, Fusion i Free. W 2019 tym roku po ukazaniu się singla “Po Co”, Ornette wygrał eliminacje do Pol’and’Rock Festiwal (Przystanek Woodstock). który odbył się po raz 25 ‘

ORNETTE dostał możliwość zagrania na Głównej Scenie, a dzień wcześniej również na “Scenie Lecha”, co mocno zaznacza jego działalność na rynku muzycznym. Wywiad nasze miasto Ornette {POLANDROCK)
 2020 rok formacja rozpoczyna bardzo dynamicznie wydaje kolejne single, wspiera koncertowo Sztab WOŚP w Irlandii Południowej oraz rozpoczyna trasę (koncertem w Radio Rzeszów) w ramach autorskiego projektu pt. "Klasycy Polskiego Rocka”, która została wstrzymana poprzez obostrzenia związane z Covid-19

FULL LIGHT zespół rockowy z Piekar Śląskich. Po latach dziewięćdziesiątych nowy początek zespołu FULL LIGHT można określić na rok 2004r. Zespół wydał 3 płyty i obecnie pracuje nad 4.

GALERIA


WIDEO