Klub Zaścianek - Transgresja + Alcoholica

Transgresja + Alcoholica

5.10 / sob. / 20:00 / BRAMY: 19:00

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Transgresja
Alcoholica
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

Zapraszamy na naprawdę MOCNY koncertowy wieczór! Alkoholica i Transgresja – połączone siły muzycznej i scenicznej charyzmy oraz niespotykanego temperamentu! Ponad 3 godziny koncertu z pazurem i pozytywną energią!

TRANSGRESJA - uczestnicy Pol’and’Rock 2019, Przystanku Żory 2019, półfinaliści Mam Talent 2018, finaliści Antyfestu 2018, laureaci wielu przeglądów i festiwali. Szykuje się niesamowity show oparte na farbach fluorescencyjnych, efektach laserów, strzałów CO2 a przede wszystkim wyjątkowej muzyce. Psychodeliczny rock, zaprawiony mocnym i życiowym przekazem. Transgresja założona w 2015 roku w Dąbrowie Górniczej przez grono przyjaciół - pełnych energii, wyrazistych i nietuzinkowych facetów - debiutancki koncert zagrała w lutym 2016 roku. W 2018 zespół dołączył do katalogu SP RECORDS z premierowym albumem studyjnym „Brak Równowagi” – premiera 15.03.2019. „Brak Równowagi” to muzyczna opowieść o trwaniu, zatracaniu, kompleksach, furii, faktorii, umysłowej pętli, obietnicach bez pokrycia, ranach, zaprzeczeniach oraz o tym, że nic nie trwa wiecznie i stanie Braku Równowagi. Spektakularny, koncertowy wizerunek zespołu wykorzystujący farby fluorescencyjne, lampy UV oraz lasery jest nieodłącznie związany z warstwą liryczną utworów. Koncerty Transgresji to porywające show o wyrazistym, metalowym sznycie, z obecnymi wpływami elektroniki i rocka alternatywnego.

FB: https://www.facebook.com/transgresja/ YT: https://www.youtube.com/channel/UCz8cCrs3YGIqXPzKf-qXV-A

ALCOHOLICA przez trzynaście lat zespół grał jako tribute band Metalliki, w 2017 r wydali album "SUB ZERO" z autorskim materiałem. Płyta zajęła 3 miejsce w magazynie Teraz Rock w kategorii "Debiut Roku" a także była nominowana w stacji Antyradio w kategoriach "Płyta Rocku" oraz '' Przebój rocku". Kilka utworów z tej płyty znalazło się na 1 miejscu listy przebojów Antyradia – TurboTop. Do dziś ALCOHOLICA zagrała w Polsce ponad 400 koncertów - od klubów po imprezy plenerowe (m in. Przystanek Woodstock). Na swoim koncie ma także kilka koncertów z piętnastoosobowym składem smyczkowym Orchestra mixtura. Na koncertach zespół łączy autorski materiał z utworami zespołu Metallica co gwarantuje spory zastrzyk pozytywnej energii. Wiosną 2019 roku opublikowane zostały dwa nowe single, a zespół przygotowuje się do nagrania kolejnej płyty, której wydanie planuje w 2020 roku.

FB: https://www.facebook.com/pl.Alcoholica/ YT: https://www.youtube.com/channel/UCYrq7ZiV2EqCiwkWO7WlxDA