Klub Zaścianek - The Perfumes + goście specjalni

The Perfumes + goście specjalni

2.03 / sob. / 20:00 / BRAMY: 19:00

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
The Perfumes
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

Zapraszamy na nasze coroczne wyjątkowe wydarzenie: Urodziny!

Już po raz ósmy ciężko pracujemy nad przygotowaniem dla Was wyjątkowego koncertu. Wyjątkowa oprawa, wyjątkowe kawałki, wyjątkowa atmosfera oraz wyjątkowi goście. Już niedługo pierwsze ogłoszenie!

Koncert w Krakowie będzie częścią czegoś większego - ale o tym wkrótce.

Już po raz drugi ugości nas najlepszy klub w Krakowie: Klub Zaścianek. Zobaczcie jak było rok temu: https://www.youtube.com/watch?v=xFZGbk0uEfM

The Perfumes o sobie w 3 frazach: - punkowa energia; - popowe melodie; - polskie teksty.

Ich różnorodne inspiracje i charaktery stanowią prawdziwą mieszankę wybuchową. Łączy ich jednak miłość do zgrabnych melodii i radość grania, która przekłada się na energetyczne, niezapomniane koncerty.

The Perfumes to czwórka młodych muzyków z Krakowa. Na swoim koncie mają: - EPkę pt.„Wiosna?” (płytę promowała ogólnopolska trasa koncertowa); - EPkę, pt. ,,Ostatnie Promienie Lata” (płytę promowała ogólnopolska trasa koncertowa) - występ na festiwalu w Jarocinie; - koncerty przed: Happysad, Organek, BRODKA, Miuosh, The Dumplings, Akurat, Mateusz Ziółko, Lao Che, Koniec Świata, GrubSon, Urszula czy Agnieszka Chylińska; - koncerty na juwenaliach, dniach miast i innych imprezach; nagrodę organizatorów na XIII Przegląd Amatorskich Zespołów Studenckich Rock-Time 2017; I miejsce oraz główna nagroda finansowa na Przeglądzie Mistrzejowice 2018.

Muzyka: UPS (klip): https://www.youtube.com/watch?v=_tx-JSboFl8 Kac Morderca (live): https://www.youtube.com/watch?v=0UUGqLEu5P4 Ewa w Stroju Adama (audio): https://www.youtube.com/watch?v=Y7HYG6eWEv4