Klub Zaścianek - AntiMatter

AntiMatter

18.11 / niedz. / 20:00

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Antimatter
HellHaven
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

OPIS WYDARZENIA

Po wakacjach tego roku światło dzienne ujrzy 'Black Market Enlightenment' - siódmy studyjny album angielskiej formacji Antimatter, której fanom progressive, darkwave i art rocka w Polsce nie trzeba przedstawiać. Po premierze płyty, w listopadzie, zespół wyrusza w trasę – Black Market Tour, promującą nowe wydawnictwo. Antimatter nie ominie również Polski i zagra u nas pięć koncertów:

13 listopada – Gdańsk, Protokultura 14 listopada – Poznań, U Bazyla 16 listopada – Wrocław, Liverpool 17 listopada – Warszawa, Hydrozagadka 18 listopada – Kraków, Zaścianek

Na koncertach, klasyczny elektryczny show Antimatter wzbogaci setlista składająca się głównie z nowych utworów. Mick Moss, wokalista i gitarzysta Antimatter, który jest siłą napędową zespołu od ponad 20 lat, podkreśla, że 'Black Market Enlightenment' jest bardzo osobistym albumem, który opowiada historię uzależnienia od narkotyków i towarzyszącej nałogowi psychozy. Według obietnic Mossa będzie to też najbardziej progresywny album formacji jak dotąd.