DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Lej Mi Pół
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA
Oświadczenie

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

⚠️ KONCERT PRZEŁOŻONY ⚠️
Cholernie przykro nam to pisać, bo do samego końca robiliśmy, co w naszej mocy, żeby się z Wami zobaczyć. Nie chcemy Was jednak dłużej trzymać w niepewności. Sytuacja jest na tyle niestabilna, że ostatecznie, mając na względzie Wasze i nasze zdrowie, podjęliśmy decyzję o przełożeniu koncertu. Obiecujemy, że jak ten wariacki czas się trochę uspokoi, przyjedziemy do Was i zagramy w Zaścianku elegancką, pełnowymiarową sztukę, na którą bilety już przez Was kupione zachowają swoją ważność. Nie będziemy robić nowego wydarzenia- wszystkie aktualności publikowane będą tutaj. Nowa data na wydarzeniu jest tymczasowa i ulegnie zmianie. O nowym terminie koncertu poinformujemy Was od razu, jak tylko cokolwiek zaplanujemy. Póki co siadamy i dalej przyglądamy się rozwojowi wydarzeń w kraju.
ℹ️ Oczywiście istnieje opcja zwrotu pieniędzy na konto- wystarczy poinformować bileterię GoOut, że chcecie otrzymać pieniądze z powrotem lub wymienić bilet na koncertowy voucher.
Jeszcze raz przepraszamy. Liczymy na Waszą cierpliwość i wyrozumiałość, bo w obecnych czasach, kiedy wszystko może się zmienić z dnia na dzień, planowanie czegokolwiek mija się z celem i przez szacunek dla Was wolimy poczekać, aż sytuacja się trochę unormuje, zanim zaczniemy ogłaszać nowy termin. Szanujemy Wasze zdrowie i nie chcemy zaszkodzić Wam bardziej niż spowodowaniem zespołu stresu pourazowego będącego standardowym efektem naszych koncertów.
Liczymy na Waszą wyrozumiałość.
Do usłyszenia w lepszych (i miejmy nadzieję, że niezbyt odległych) czasach.

Lej Mi Pół w Zaścianku!!!!
Trasa Qtasa okazała się sukcesem. Sukcesem- z tym, że na polu afer. Kurator i prokurator to jeszcze chuj, ale wkurwieni ekolodzy, nie dają zespołowi spać. Dlaczego? Nie wiadomo . Może przez grzanie silnika na parkingu przez 20 minut? Sranie do Wisły? Robienie sobie jaj z Grety? A może przez to, że członkowie zespołu publicznie przyznali, że znają gościa, który twierdzi, że odbył stosunek płciowy z Katarzyną Skowrońską? Albo przez spalenie publicznej toalety w Zgierzu? Twierdzicie, że to obrzydliwe? Macie rację, ale nie da się ukryć, że to był pikuś w porównaniu do tego co dopiero się wydarzy a wydarzy się sporo ponieważ zespół rusza w kolejną trasę- Tym razem zatytułowaną “WALENIE TOUR”