Klub Zaścianek - 8 Lat w Tybecie + Transgresja + gość specjalny

8 Lat w Tybecie + Transgresja + gość specjalny

23.03 / sob. / 20:00 / BRAMY: 19:00

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
8 Lat w Tybecie
Transgresja
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

8 LAT W TYBECIE 👤👤👤👤👤 YT: https://www.youtube.com/watch?v=3jJhpNQcFFM

8 lat w Tybecie to brudny, surowy, energetyzujący rock ze Śląska Cieszyńskiego. Pięć silnych charakterów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Determinacja i upór w dążeniu do celu to sprawa nadrzędna. Muzycy przekładają treść nad formę, stawiają na naturalność i wiarygodność. Ich znakiem rozpoznawczym są ciężkie, surowe brzmienia gitar i energiczne, proste riffy oparte na pulsującej, mocno osadzonej w metrum sekcji rytmicznej.

Długo wyczekiwana debiutancka płyta zespołu 8 lat w Tybecie ukaże się na początku 2019 roku. Znajdzie się na niej 11 utworów, a wśród nich dobrze znane m.in. ze stacji Antyradio, Eska Rock, Radio Afera „Król Popkultury” czy „Po co tyle słów?”. Finaliści Eliminacji do Przystanku Woodstock 2017, a także uczestnicy największego polskiego festiwalu showcase’owego Spring Break Festival.

TRANSGRESJA 🔥🔥🔥🔥🔥 YT: https://www.youtube.com/watch?v=g6ENGY4JosA Insta: https://www.instagram.com/transgresja.poland/?hl=pl

Na scenę ostro wejdzie psychodeliczna Transgresja: półfinaliści Mam Talent 2018, finaliści Antyfestu 2018, laureaci wielu przeglądów i festiwali. Wizerunkowe szaleństwo, perfekcyjna stylizacja sceniczna artystów oparta na farbach fluorescencyjnych gwarantuje niezapomniane wrażenia wizualne.

Bardzo mocny i życiowy przekaz, metafizyczne i liryczne przekraczanie granic i schematów powoduje, że niełatwo zespół zaszufladkować. Mówią: „gramy mocny, psychodeliczny ROCK”. Do tego olbrzymia dawka energetycznej muzyki z oszałamiającymi i szokującymi efektami świetlnymi – lampy UV, lasery, gra świateł.

Dzieci do lat 10 zapraszamy koniecznie w słuchawkach.