Klub Zaścianek - Pojedynek Stand-Up: Błachnio, Grabowski, Noch, Wojciech

Pojedynek Stand-Up: Błachnio, Grabowski, Noch, Wojciech

28.01 / pon. / 19:00

BRAMY: 18:30

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Ewa Błachnio
Jacek Noch
Marcin Zbigniew Wojciech
Zbyszek Grabowski
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

OPIS WYDARZENIA

Impreza, która się już nigdy nie powtórzy, 4 komików, zupełnie nowe premierowe teksty na zadane tematy.

Wystąpią: Ewa Błachnio - ...czyli pełen uśmiechu i pozytywnych emocji występ znanej polskiej artystki sceny kabaretowej. Kilkunastoletnie doświadczenie związanej do 2014 roku z kabaretem Limo sprawiło, że teraz z dumą pracuje na swój indywidualny dorobek artystyczny. Niejednokrotnie wcielała się w rolę konferansjera (Polsat Sopot SuperHit Festiwal, Sylwester z Dwójką, Telekamery). Aktualnie gra również role w spektaklach teatrów w Krakowie, Gdyni i Katowicach. Współtworzyła audycję Poliż Temat w RMF FM wraz z Robertem Korólczykiem i Mariuszem Kałamagą. Jej niezwykła charyzma i energia jaką emanuje ze sceny sprawiają, że każdy jej występ to niezwykła atmosfera i oczywiście pełna widnie wcielała się w rolę konferansjera (Polsat Sopot SuperHit Festiwal, Sylwester z Dwójką, Telekamery). Aktualnie gra również role w spektaklach teatrów w Krakowie, Gdyni i Katowicach. Współtworzyła audycję Poliż Temat w RMF FM wraz z Robertem Korólczykiem i Mariuszem Kałamagą. Jej niezwykła charyzma i energia jaką emanuje ze sceny sprawiają, że każdy jej występ to niezwykła atmosfera i oczywiście pełna wid Ewa Błachnio ownia!

Marcin Zbigniew Wojciech - Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: „pozytywny wariat.” Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje na scenie od ponad 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Jest członkiem grupy STAND-UP Night, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT). Musisz go zobaczyć!

Zbychu Grabowski 2.0 - członek krakowskiego Comedy Lab, finalista 4 Antrakt Stand-up Festiwal, na scenie od 2014 roku. Część z was może go kojarzyć z telewizyjnego talent show Idol, reszta w ogóle. Na scenie przeplata historie ze swojego dziwnego życia razem z trafną obserwacją otaczającgo świata w lekkiej polewie absurdu. W wolnym czasie mężczyzna.

Jacek Noch - komik stand-up comedy, jeden z "delikatniejszych" przedstawicieli tego gatunku. Na scenie bardzo ciepły, ma ogromny dystans do siebie i do życia - co samo w sobie może nie jest nadzwyczajne ale w zestawieniu z jego chorobą (Stwardnienie Rozsiane) powoduje, że hipnotyzuje optymizmem widownię - On – człowiek nieuleczalnie chory...