20:00
27.01.2018
sobota
DRUNK'N'ROLL: Anima Umbra, Fox Can Fly, Thunderation


Bilety:

10 zł - tylko w dniu koncertu

DRUNK ’N ROLL - to wyjątkowy wieczór dla fanów cięższych, gitarowych brzmień. Na scenie krakowskiego Klub Zaścianek zaprezentują się Anima UmbraFox Can Fly oraz Thunderation, zespoły o różnorodnym charakterze, ale z jednakowo wielką dawką energii!

Jako że podczas koncertu wszyscy będziemy mogli korzystać z dóbr  klubu Zaścianek, świetna zabawa gwarantowana! 

Anima Umbra
YouTube
https://www.youtube.com/channel/UCyGCRZXJIjv50D_vaU6vXXQ

Zespół powstał w Krakowie w 2012, jednak aktualny skład uformował się w roku 2014. Grają muzykę z pogranicza rocka gotyckiego i progresywnego, wyłącznie własny materiał. Zespół posiada ilość materiału pozwalającą na nagranie pierwszej płyty, którą mają w planach stworzyć jeszcze w tym roku.

Fox Can Fly
YouTube
https://www.youtube.com/channel/UCGxjjr8_g6-RX4zx5SZ1LxQ/videos

To projekt powstały w wyniku połączenia rocka, dobrej zabawy i dużej ilości alkoholu. Obie te pasje muzycy chcieliby dzielić z innymi ludźmi, a jak wiadomo takie rzeczy najlepiej wchodzą w rytm muzyki.


Thunderation
YouTube
https://www.youtube.com/channel/UCERfkYZIuu_B__QrsadYeCg

Bandcamp
https://thunderation.bandcamp.com/

Spotify
https://open.spotify.com/artist/6GMdLWopTfWS4JoqKNXm7E

Jest to zespół z Krakowa, którego członkowie pochodzą z Polski i Holandii. Grupa powstała wiosną 2015 roku. Ich muzyka posiada elementy Metalu i Rocka głównego nurtu z dodatkami progresywnymi: Thunderation nazywa to połączenie "Muzyką Ciężkogitarową". Zespół wydał swój debiutancki album "Where Are The People?" w 2016. Jest on dostępny we wszystkich głównych muzycznych serwisach streamingowych.

Koncert wspiera Fundacja Na Start im. Basi German - 100% sprzedaży biletów (10 PLN) zostanie przeznaczone dla fundacji; więcej info na plakacie.

cena biletu: 10 zł - w dniu koncertu

projekt i wykonanie: www.zont.pl