19:00
05.11.2017
niedziela
THE RUMJACKS
 
BILETY:
 
50 zł;
 
Dostępne:

Bilety dostępne w:

- Klub Filutek (ul. Rostafińskiego 10, codziennie od 10:00);
- Klub Zaścianek (ul. Rostafińskiego 4).

 
 
 
The Rumjacks
(Sydney, Australia)
Pochodzą z Sydney. Grają celtyckiego punka. Fanów mają wszędzie. The Rumjacks, bo o nich mowa, odwiedzą Kraków na koncercie "klubowym" na początku listopada.

Choć są z miejsca, które z większości punktów na Ziemi wydaje się końcem świata, podbili serca ludzi spod każdej szerokości geograficznej. Promujący swoją najnowszą płytę pt. Sober & Godless The Rumjacks przyjeżdżają do Polski na serię klubowych koncertów. Celtic punkowa formacja dowodzona przez charakternego wokalistę Frankiego McLaughlina istnieje od końca 2008 r. i ma na koncie trzy duże albumy oraz dwie EPki. Łącząc żywiołowe, punkowe granie z folkową swobodą i zaraźliwym uwielbieniem dobrej zabawy, Australijczycy wpisują się w niszę, wyznaczoną wcześniej dokonaniami takich formacji jak Dropkick Murphys, The Real McKenzies czy Flogging Molly. Z drugiej strony, nie sposób jej jednak odmówić własnego sznytu. Niewątpliwa w tym zasługa obecności w brzmieniu The Rumjacks takich instrumentów jak banjo, mandolina czy buzuki. Piosenki kwintetu wypełniają przede wszystkim radość, poczucie braterstwa i muzycznej wspólnoty, które udzieliły się już tysiącom ludzi na całym świecie. Z wami będzie podobnie.

Patron Saint O' Thieves (Official Music Video)
https://www.youtube.com/watch?v=Ryr1OoRA26Q

http://www.therumjacks.com/
https://www.facebook.com/TheRumjacks
https://therumjacks.bandcamp.com/

Bilety w przedsprzedaży, JEDYNIE 200 WEJŚCIÓWEK: http://boredombooking.8merch.com/the_rumjacks_05_11-id13462
Reszta składu będzie podana już wkrótce!

Przedsprzedaż trwa do 4 listopada. Należy przelewem opłacić zamówiony bilet. Nieopłacone bilety przepadają. W treści przelewu należy wpisać numer zamówienia, który przyjdzie mailem (często ląduje w spamie). Potwierdzenie przychodzi mailowo - zmiana statusu na opłacone. Również ten numer zamówienia należy podać na bramce przed koncertem.
 
 
cena biletu: 50 zł

projekt i wykonanie: www.zont.pl