20:00
23.05.2017
wtorek
Studio Kabaretu: POJEDYNEK STAND-UP: Kubicka, Giefert, Pięta, Wojciech, Dolniak

Wstęp wolny!

Kultowe pojedyki wracają do Zaścianka, tym razem zmierzą się: 

Magda Kubicka - świeża krew polskiej komedii. Jedna z niespełna dziesiątki kobiet w Polsce zajmujących się stand-upem. Założycielka i liderka Kabaretu Nomen Omen. Jej solowy program to zgrabne połączenie One Woman Show, elementów stand upu i monologu kabaretowego. Mówi o wszystkim, a czasem o niczym. Tak też bywa. Ale nie ma chwili, żeby nie mówiła.

Tomek Giefert - Poszukiwacz absurdów w dniu codziennym i starożytnych cywilizacjach. W tekstach podąża za moralnym kompasem własnoręcznie zrobionym z zapałki i mango. Zna 3 miny i nie zawaha się ich użyć. Uczestnik programu "Stand-Up. Zabij mnie śmiechem."

Wojtek Pięta - Wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego. Zwycięzca Bitwy na Stand-Up 2014 w kategorii: „Najlepszy stand-up”. Uczestnik obu edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby. Gospodarz krakowskiej sceny Stand-up Stage oraz Stand-up w Bakałarzu. Stand-uper, improwizator, konferansjer i autor kanału yt.

Grzegorz Dolniak to szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Słoik widywany na co dzień w telewizyjnej Dwójce oraz na antenie TVP Rozrywka, gdzie z powodzeniem prowadzi programy i felietony satyryczne. Od lat związany ze środowiskiem kabaretowym i komediowym. Jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Festiwalu Komedii SZPAK, aktorem teatru improwizacji Przyjezdni. Los sceniczny rzucił go również w objęcia programu solowego, powszechnie zwanego stand upem. W swoich monologach pastwi się głównie nad sobą i swoimi wadami, bo nikogo tak dobrze jak siebie nie zna. 

Marcin Zbigniew Wojciech - Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: "pozytywny wariat." Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje na scenie od 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Jest członkiem grupy POLIŻ STAND-UP, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT). Musisz go zobaczyć!

facebook.com/MarcinZbigniewWojciech

www.marcinwojciech.pl

cena biletu: Wstęp wolny!

projekt i wykonanie: www.zont.pl