20:00
03.06.2017
sobota
THEM PULP CRIMINALS + NEAL CASSADY & TFE + Kuba Duda

Bilety dostępne!

20 zł - przedsprzedaż;
30 zł - w dniu koncertu.

Bilety dostępne ONLINE:
http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/rock-pop/2108980-them-pulp-criminals-bilety.html
https://www.ebilet.pl/bilety.php?id=120191 

Oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych systemów (np. sieć sklepów Empik).

Bilety dostępne również w:
- Klub Zaścianek (ul. Rostafińskiego 4);
- Klub Filutek (ul. Rostafińskiego 10);

 
Them Pulp Criminals

"Jedna z najciekawszych premier polskiej sceny niezależnej (...) Lucifer is Love przynosi pełne melancholii i teatralności mroczne country połączone z elementami post-punka i folku. Kompozycje ubrane w formę zwartych, aczkolwiek niepozbawionych uroku i tajemnicy, prostolinijnych piosenek, które bujają, poruszają i wciągają" (Noise Magazine, Kwartalnik Muzyczny)

Rezultat dżentelmeńskiej umowy pomiędzy wokalistą Tymkiem Jędrzejczykiem i kompozytorem Igorem Herzykiem. Muzyka Them Pulp Criminals to dark-folkowe opowieści z otchłani widzianej oczami samotnika, historie o dekadencji, namiętnościach, krwi oraz siarce, podane z klasą i zaśpiewane szarmancką frazą. W 2016 r. ukazała się ich debiutancka płyta "Lucifer is Love" (Malignant Voices). Na żywo Them Pulp Criminals występuje w składzie 4 osobowym.
 
 
Neal Cassady & The Fabulous Ensemble

"Ten zespół jest pięknie dziwny. Jakby ktoś nakręcił alternatywny western, dodał do tego muzyki dziwacznej, ulotnej, czymś zatrutej i obsadził w głownej roli wrzeszczącego Nicka Cave'a z okresu Murder Ballads; To jest chore... i dobre!" (Piotr Stelmach w audycji Offensywa)

Krakowska formacja, której dowodzi Neal Cassady to amerykańska mieszanka wybuchowa: mroczne country, hard rock, dark folk i rockowe ballady prosto z trzewi. Muzyka drogi przeznaczona dla kierowców ciężarówek, którzy spełniają się tylko w długich trasach. 

The Fabulous Ensemble tworzą wyjątkowi krakowscy muzycy: Marcin Gągola, Hanka Harmata, Tomek Głuc i Michał Dymny.
 
 
******
 
Kuba Duda 

Młody gitarzysta i autor muzyki instrumentalnej, która mimo braku warstwy tekstowej, wciąga w swą ilustracyjną opowieść. Podczas występów solowych wykonuje autorskie kompozycje na gitarze, a styl jego gry przywodzi na myśl mistrzów gitarowej muzyki improwizowanej, takich jak Marc Ribot, Aram Bajakian, czy Raphael Rogiński. Inspiracją, a zarazem tłem twórczości Kuby są filmowe arcydzieła autorstwa Lyncha i Jarmuscha.
 
cena biletu: 20 zł - przedsprzedaż / 30 zł - w dniu koncertu

kup bilet on-line


projekt i wykonanie: www.zont.pl