18:30
02.04.2017
niedziela
ART OF ILLUSION, Brain Connect, THESIS
 
Bilety dostępne!
 
20 zł - przedsprzedaż;
30 zł - w dniu koncertu 

Bilety dostępne w:
- Klub Zaścianek (ul. Rostafińskiego 4);
- Klub Filutek (ul. Rostafińskiego 10);BRAIN CONNECT:
Brain Connect
 
to zespół instrumentalno-matematyczny z upodobaniem do łączenia części urojonych w realną całość. Melodyjne, emocjonalne, rozbudowane i oryginalnie zharmonizowane utwory okraszone krótkimi i zwartymi kompozycjami, w wersji koncertowej, od daty ukazania się pierwszego wydawnictwa (EP "Get on Time" w 2010 roku) zespół wielokrotnie prezentował na żywo, grając chociażby w towarzystwie grup takich jak KARMAKANIC, RIVERSIDE czy THE FLOWER KINGS. Zespół promuje wydaną w 2015 roku i gorąco przyjętą płytę "Think Different", która znalazła się na czele wielu plebiscytów na najlepszy album roku.

 

ART OF ILLUSION:
Art of Illusion - progresywno-rockowy zespół z Bydgoszczy - występowali m.in. z takimi uznanymi zagranicznymi grupami jak: Dream Theater, Anathema, Evergrey, Pendragon, The Watch czy polskimi: Riverside, SBB, Collage, Tides From Nebula.
Wiosenna trasa promuje wydany singiel Devious Savior www.youtube.com/watch?v=Ua1rX85kEhI , który zapowiada drugi album grupy.


THESIS:
Thesis działa na polskiej scenie od 2007 roku. Wydał do tej pory debiutancką płytę "Channel 1", dwie EPki "Acoustic Music EP1" oraz "Fates EP2", był częścią składanki Piotra Kaczkowskiego Minimax vol. 5 oraz prężnie koncertuje na różnych scenach w Polsce. Na początku 2014 roku ukazała się płyta "Z Dnia Na Dzień Na Gorsze", zaśpiewana w całości w języku polskim. 
W marcu ukaże się najnowsza epka zespołu "Płoń EP3" zawierająca trzy nieopublikowane dotychczas nagrania. W ramach promocji materiału zespół wyruszy wiosnę na trasę koncertową. 
CD, LP oraz cyfrowe wersje dostepne są za pośrednictwemwww.thesis.8merch.com
Posłuchaj płyty! https://www.youtube.com/playlist?list=PLgdZjBsa76beOJH2z88h88quMhnBBf-xq
Zespół określa swoją muzykę jako Psychodeliczny Progresywny Post Rock i łączy na scenie żywiołową muzykę z wizualizacjami.


Wszystkie bilety są ponumerowane i na każdym koncercie biorą udział w losowaniu gadżetów od zespołów.

cena biletu: 20 zł - przedsprzedaż / 30 zł - w dniu koncertu

projekt i wykonanie: www.zont.pl