19:30
11.02.2017
sobota
Roots of Podkarpacie: BROWN, AMOK, SIMPLE PLEASURES & BROKEN SONGS

Bilety:
10 zł ulgowe;
15 zł normalne.

Bilety są dostępne na stronach Ticketpro.pl oraz Ebilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych systemów (np. sieć sklepów Empik).
http://www.ticketpro.pl/jnp/artist/2052780-roots-of-podkarpacie-bilety.html
https://www.ebilet.pl/bilety.php?id=116867 

Bilety są dostępne w Klubie Filutek oraz w Klubie Zaścianek (ul. Rostafińskiego 10).

BROWN to rzeszowski zespół rockowy/metalowy. Ma na swoim koncie kilkaset zagranych koncertów oraz 3 studyjne albumy. Najważniejszym jest wydany nakładem Mystic Production - "Półświatło", bardzo ciepło przyjęty przez fanów jak i krytykę.

BROWN należy do grona wykonawców, którzy najlepiej wypadają na żywo, zawsze dając bardzo energetyczny show. W muzyce słychać odniesienia do największych klasyków muzyki rockowej. Wielokrotnie doceniany nagrodami, zdobył sobie szerokie uznanie publiczności.

W trakcie swojej 15 letniej działalności BROWN dzielił scenę z najwięszymi gwiazdami polskiej sceny.

https://www.youtube.com/channel/UCGFzILjVc8ewk1TPU4zOePg

 

 

AMOK

Stało się! Częstotliwość grania około jednego koncertu rocznie niedługo stanie się faktem na Waszych oczach! Na scenie klubu, w którym Fidel Castro w 1972 roku palił cygaro pojawią się "młodzi wilcy" aby przy pomocy paru instrumentów porwać Was do tańców, hulanek i swawoli. Po prawie roku milczenia pokażą się z kilkoma świeżymi numerami i niezmiennie czerstwym show. Będą też niespodzianki :)

Hardcorowo-punkowo-stonerową duszę we wciąż młodych Amokowych ciałach reprezentują Sebastian Bełz, Tomasz Bujarski, Łukasz Kamiński, Kuba Tracz i Paweł Rączy! Dziesiąty jubileuszowy koncert na 10-lecie zespołu to już historia – w nową dekadę wchodzą na pełnej!

 

SIMPLE PLEASURES to zespół założony w 2015 roku w Krakowie przez trzech przyjaciół, których połączyła miłość do muzyki, alkoholu i dobrej zabawy. Sami o sobie mówią, że ich muzyka jest połączeniem rocka i bluesa z punkową energią i dekadentyzmem. W listopadzie 2016 roku zespół powiększył się o basistę hiszpańskiego pochodzenia Carlosa Pikułę. Simple Pleasures to czwórka przyjaciół nieznanych i nielubianych przez nikogo.

 

BROKEN SONGS zaczęli pod koniec 2013 roku i nie mogą skończyć. Grają rzewne, akustyczne piosenki dla dziewczyn, głównie na mocno przesterowanych gitarach elektrycznych nastrojonych do drop-Ź. Ich krótkie i dość proste, nawet kilkunastominutowe piosenki na siedem-ósmych i dziewięć-czwartych pełne są melodyjnego growlu i agresywnych pejzaży. Przesiąknięte duchem lat 70-tych ultranowoczesne aranżacje oraz banalne teksty o przemijaniu i zdradzie na długo zapadają w niepamięć.

Perkusja: Krzysztof Mickiewicz
Bas: Znakomity Marcin Barański
Gitara: Jarek Meus/Tomek ‚ZBuK’ Prażuch
Gitara/wokal: Miłek Piątek

www.youtube.com/channel/UCJWJl5qRcbvvkZdA_Gi-Rgg

 

cena biletu: 10 zł - ulgowe / 15 zł - normalne

kup bilet on-line


projekt i wykonanie: www.zont.pl