19:00
04.02.2017
sobota
Legacy Tour 2017: CHRIST AGONY, THY WORSHIPER, RAGEHAMMER

Bilety:
35 zł przedsprzedaż;
45 zł w dniu koncertu

Bilety będą dostępne w Klubie Filutek oraz w Klubie Zaścianek (ul. Rostafińskiego 10).

Bilety dostępne ONLINE na: 
http://lhs-booking.8merch.com/legacy_tour_part_ii-id10885


Niezaprzeczalnym faktem jest, że polska scena metalowa przeżywa swój rozkwit i skupia się na niej uwaga coraz większej części świata. Jednym z jej fundamentów jest Christ Agony - zespół, który można rozpoznać od pierwszych dźwięków. Przez ponad ćwierć wieku Cezar konsekwentnie podąża jedyną w swoim rodzaju ścieżką black metalu, wplatając w twórczość zarówno diabelski jad, jak i mroczny romantyzm. Najnowszym jego dokonaniem jest płyta 'Legacy', okrzyknięta najlepszym materiałem Christ Agony od nastu lat! Faktycznie, surowe brzmienie, wściekłość i klimat premierowych utworów w niczym nie ustępują klasycznej 'trylogii'.

Podczas drugiego etapu 'Legacy Tour' obok Christ Agony zobaczymy zespoły, które w 2016 roku bardzo dosadnie zaznaczyły swoją obecność w metalowym światku.

Thy Worshiper, na codzień stacjonujący w Dublinie, wracają do kraju by odegrać 'Klechdy' - płytę tajemniczą, nieokiełznaną, obsceniczną i fascynującą. Ten podwójny album wymyka się jakimkolwiek klasyfikacjom i tylko z pozoru łączy black metal z dzikim folklorem.

Zestaw uzupełnia Ragehammer - krakowski kwartet, który debiutem 'The Hammer Doctrine' porywa publikę od pierwszych sekund występu. Bezkompromisowi, hardzi, ortodoksyjni. Nieopanowany, czarny, speed-thrashowy żywioł. Mają jaja.

http://www.fb.com/lefthandsoundsorg/events
http://lhs-booking.8merch.com

cena biletu: 35 zł - przedsprzedaż; 45 zł - w dniu koncertu

projekt i wykonanie: www.zont.pl